דור מנוף פיננסי

כולם רוצים לקבל את התנאים הטובים ביותר, אנחנו נדאג שתקבלו אותם.

דור מנוף פיננסי- ליווי ומימון לעסקים, החטיבה הכלכלית שלנו, מתמחה בגיוס אשראי. מה זאת אומרת? אנחנו עושים הכל… מכינים תכנית מימון לעסק בהתאם לתזרים המזומנים וביכול שלו להחזיר את המימון זאת המומחיות שלנו. אנחנו מייצגים את לקוחותינו מול הבנקים וגופי המימון האחרים כדי שהלקוחות שלנו יקבלו את תנאי המימון הטובים ביותר. אנחנו מתחייבים לריבית נמוכה, החזר נוח בפריסה ל-5 שנים, קבלת הלוואה בזמן קצר, ליווי מלא עד לקבלת ההלוואה, ההלוואה מחוץ למסגרת הבנקאית. ליווי ומימון לעסקים זה דור מנוף פיננסי

משרד רואי חשבון אלי מנחם ושות'

מה אנחנו עושים ואיך זה עובד?

בדור מנוף פיננסי – ליווי ומימון לעסקים. אנחנו דואגים לניהול מו"מ מול הבנקים וקבלת ההצעה האטרקטיבית ביותר, ליווי והכוונה להמשך התפתחות העסק, תכנון אסטרטגיה כלכלית, ניתוח מעמיק על ידי רו"ח וחתימה של עו"ד. אנחנו מתחייבים שכל צעד שאנו עושים שקוף במטרה שכל לקוח יראה וידע שאנחנו עושים הכל כדי להשיג את המטרה.

ליווי ומימון לעסקים

כולם רוצים את התנאים הטובים ביותר, אנחנו נדאג שתקבל אותם.

זקוק למימון? אנחנו נסייע לך להשיג אשראי בתנאים מעולים.

אנחנו מייצגים את לקוחותינו מול הבנקים וגופי המימון האחרים, כך שהם יקבלו תנאי מימון מעולים. באמצעות חשיבה מחוץ לקופסה, קשר רציף מול הבנקים ופנייה לאפיקי מימון נבחרים כמו הלוואה בערבות מדינה וקרנות אחרות אנחנו נשיג לכם הלוואה בתנאים הטובים ביותר.

ליווי אישי עד לקבלת ההלוואה. נלווה אתכם לאורך כל הדרך, ננהל מו"מ מול הבנקים ונסייע לכם לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר. בנוסף, נעניק לכם ליווי והכוונה להמשך התפתחות העסק ונתכנן אסטרטגיה כלכלית שתיקח אתכם קדימה.

בואו ניפגש. הדרך להלוואה מותאמת אישית מתחילה בפגישה פנים אל פנים. בואו ניפגש, נכיר ונמצא את הדרך להעלות את העסק שלכם על המסלול הנכון עם תזרים מזומנים חדש.

משרד רואי חשבון אלי מנחם ושות'
משרד רואי חשבון אלי מנחם ושות'
משרד רואי חשבון אלי מנחם ושות'
משרד רואי חשבון אלי מנחם ושות'
משרד רואי חשבון אלי מנחם ושות'
משרד רואי חשבון אלי מנחם ושות'

צור קשר

אנחנו בדור מנוף פיננסי- ליווי ומימון לעסקים מאמינים כי פגישה אישית, שלום ולחיצת יד הם הדבר החשוב בתחילת קשר ולכן נשמח להיפגש, להציג את ההישגים שלנו, את האנשים שלנו וכדי שנשמע מה הצרכים והמטרות שלכם